Now Available -"Build Your Own Box" Minimum order $25 and Free Shipping

Collection: Produce Selection - We offer free delivery in Hillsborough, Pasco, Hernando and Pinellas Counties. Orders $25 and up.

"Build Your Own Box" Select the items you would like for free delivery in Hillsborough, Pasco, Hernando and Pinellas Counties

Minimum order $25.  If you are a chef or restaurant please contact us for your custom order and delivery.

59 products
  • Sweet Yellow Corn - 4 Ears
    Sweet Yellow Corn -  4 Ears
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Unit price
    per 
  • Cucumber - 2 for $2
    Cucumber - 2 for $2
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Unit price
    per 
  • Tomatoes per 2 Lb.
    Tomatoes per 2 Lb.
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Unit price
    per 
  • Romaine Lettuce
    Romaine Lettuce
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Unit price
    per 
  • 1 Dozen - Farm Fresh Eggs
    1 Dozen - Farm Fresh Eggs
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Unit price
    per 
  • Strawberries - Carton
    Strawberries - Carton
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Unit price
    per 
  • Carrots - 1 Lb
    Carrots - 1 Lb
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Unit price
    per 
  • Bananas - 5 to 6 ct
    Bananas - 5 to 6 ct
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Unit price
    per 
  • Broccoli
    Broccoli
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Unit price
    per 
  • Green Beans
    Green Beans
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Unit price
    per 
  • Blueberries - 12 oz carton
    Blueberries - 12 oz carton
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Unit price
    per 
  • Avocados - 3 count
    Avocados - 3 count
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Unit price
    per 
  • "Surprise Me" Box - We build it for you - Free Delivery
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Unit price
    per 
  • Sweet Potatoes - 4 Count
    Sweet Potatoes - 4 Count
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Unit price
    per 
  • Yellow Onion - 1 Lb.
    Yellow Onion - 1 Lb.
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Unit price
    per 
  • Oranges - 4 count
    Oranges - 4 count
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Unit price
    per