15% Off All Meat and Produce Bundles Today Only.

Collection: Products

123 products
  • "Surprise Me" Box - We build it for you - Free Delivery
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Unit price
    per 
  • "Surprise Me" Produce Box - For larger families of 4 adults or more.
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $45.00
    Unit price
    per 
  • "The Weekly Staple" Meat and Produce box for 2. Save 20%.
    Regular price
    $150.00
    Sale price
    $120.00
    Unit price
    per 
  • "The Weekly Staple" Meat and Produce for 4 people. Save 20%
    Regular price
    $275.00
    Sale price
    $220.00
    Unit price
    per 
  • 1 Dozen - Farm Fresh Eggs
    1 Dozen - Farm Fresh Eggs
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Unit price
    per 
  • 1/2 Lb Black Angus Gourmet Burgers - 4 Pack
    1/2 Lb Black Angus Gourmet Burgers -  4 Pack
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $20.00
    Unit price
    per 
  • 100% Cotton Funny Chicken Shirt Wicked Chickens Lay Deviled Eggs Shirt Chicken Lady Farm Girl Tshirt
    100% Cotton Funny Chicken Shirt Wicked Chickens Lay Deviled Eggs Shirt Chicken Lady Farm Girl Tshirt
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Unit price
    per 
  • All Meat Box - Beef, Chicken and Pork Save 25%
    All Meat Box - Beef, Chicken and Pork Save 25%
    Regular price
    $175.00
    Sale price
    $140.00
    Unit price
    per 
  • Amish Banana Nut Bread - 1 Large Loaf
    Amish Banana Nut Bread - 1 Large Loaf
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Asparagus - 1 Lb Bunch
    Asparagus - 1 Lb Bunch
    Regular price
    $5.25
    Sale price
    $5.25
    Unit price
    per 
  • Avocados - 3 count
    Avocados - 3 count
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Unit price
    per 
  • Baby Portabella Mushrooms - 8 o.z carton
    Baby Portabella Mushrooms - 8 o.z carton
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Unit price
    per 
  • Baking Potatoes - (3 lb.)
    Baking Potatoes - (3 lb.)
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Unit price
    per 
  • Banana Peppers - 1 Lb
    Banana Peppers - 1 Lb
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Unit price
    per 
  • Bananas - 5 to 6 ct
    Bananas - 5 to 6 ct
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Unit price
    per 
  • Beets - 1 large bunch
    Beets - 1 large bunch
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Unit price
    per